July 2010

Zápisník jednej lásky - 3. diel

31. july 2010 at 21:38 | Luida |  Zápisník jednej lásky
Tak, potěšili jste mně. Jen tak dál. Teďka píšu jak fretka… Když je ff nová, tak mě to baví.

Zápisník jedné lásky
3. díl

Podívala jsem se na lahvičku léků. Cítila jsem k nim takový odpor. Na bílém štítku bylo černě  vytisklé: Dr. Caroline Fineldrová, Onkologické oddělení, Jacksonville, SC.

Šla jsem spát hodně brzo. Chtěla jsem být na druhý den vyspaná, protože mě čekal nástup do nové školy.
Ráno jsem se probudila, oblékla se, pročísla vlasy, umyla se, namalovala se a šla do kuchyně.
Tam jsem čapla toast a mazala do školy. Měla jsem to sice kousek, ale i tak mi dělalo problém to najít. V hodinách jsem se příšerně nudila. Učivo, které tady braly, už jsem měla dávno naučené. Byla to i výhoda, ale celý den jsem jen proseděla. U oběda jsem si sedla k samotnému stolu a s nikým se nebavila. Nikdo ani, jak se zdá, neměl zájem se se mnou bavit.
Domů jsem šla pomalým krokem. Spíš jsem se šourala. Kopala jsem do kamínků po cestě a proklínala svůj osud. Před domem jsem se zarazila. Nějakej idiot blokoval naši příjezdovou cestu. Však táta si to s ním vyřídí, až se vrátí.
Před vchodem jsem si očistila boty a vešla. ,,Čau mamí!" zařvala jsem. ,,Ahoj, zlatíčko, pojď za mnou." Odpověděla mi. Šla jsem do obýváku. ,,Mami, představ si, že nějakej kretén …" Nestihla jsem ani domluvit. Nakoukla jsem do obýváku a tam seděl on. Nick Jonas seděl na naší sedačce. ,,Máš tu návštěvu, zlatíčko." Řekla mi máma. Máma se zvedla a šla pryč. ,,Hezky jsem si s tebou popovídala, Nicku." Řekla mu. ,,Bylo mi potěšením, paní Denilstonová." ,,Prosím, pro tebe Rachel." Usmála se na něj a mě políbila na tvář. Pusu jsem měla dokořán a nevěřila jsem tomu, co jsem právě viděla a slyšela. Šla jsem si sednout na pohovku naproti němu a nespouštěla ho z očí. ,,Tvoje máma je fajn ženská." Řekl mi. ,,Chceš ji sbalit? Sorry, ale je vdaná!" odsekla jsem. ,,Nebuď tak nepřátelská." ,,Co tady chceš? A jak víš, kde bydlím?" zeptala jsem se ho. ,,Přinesl jsem ti tohle." Řekl a zpoza rohu sedačky vytáhl moji tašku. ,,Nechala jsi ji na pláži." Vysvětloval. ,,Hrabal ses mi ve věcech a to jsme spolu ani neměli rande." Pronesla jsem a vzala si ji. ,,Tak co to napravit?" ,,NE!" řekla jsem rázně. ,,Proč ne?" ptal se. ,,Nemám na kluky čas." Vstala jsem ze sedačky a chystala se k odchodu, ale zastoupil mi cestu. ,,Tak fajn, a co takhle se jenom projít?" škemral. ,,Ne." ,,Nebude to rande. Jen jako náhodou pojedeme spolu mým autem a jako náhodou budeme spolu na stejné pláži. Jako … přátelé." ,,Přátelé? Nic víc?" ,,Jo. Prostě kámoši." Chvíli jsem si to rozmýšlela. Musím přece dělat trochu drahoty. ,,Tak fajn, jen se převlíknu." ,,Počkám v autě." Řekl a šel ven.
Šla jsem do svého pokoje. Vlastně jsem se ani nepřevlíkala, jen jsem si vysvlíkla mikinu, protože bylo horko. Sešla jsem schody a potkala mámu. Zastavila si mě. ,,Jak vidím, našla sis kamaráda." ,,Mami, prosímtě!" ,,No co, je to šikovný chlapec. Dokázala bych si tě s ním představit." Hleděla jsem na ni jak na Ježíška. Pak jsem se vzpamatovala a vypadla z domu.

Procházeli jsme se po pláži a povídali se. ,,Tvoje máma mi řekla, že hraješ na klavír a skládáš." Řekl. ,,Jo, ta vykecá i co neví." Zasmál se. ,,Víš, napadlo mě, jestli bys mi nechtěla trochu…no…vypomoct." Zatvářila jsem se trochu nechápavě. Zastavili jsme se a on se na mě otočil. ,,Jako že bych pro vás skládala?" zeptala jsem se. ,,Ne pro nás, jen bys mi mohla s něčím pomoct. Občas mám blok a pomoc se vždy hodí. Navíc, jsi holka, rozumíš ženskýmu myšlení." ,,Aha." Řekla jsem a pokračovala v cestě. Doběhl ke mně. ,,Tak co ty na to?" Chvíli jsem rozmýšlela. ,,Tak fajn." ,,Super!" vykřikl radostně a objal mě. Odtrhla jsem se. ,,Jsme jen kámoši." Připomněla jsem mu. ,,A co dělaj kámoši, když se nesmí objímat?" zeptal se mě. ,,Já nevím…třeba…si dávaj závod, kdo bude dřív u mola." Řekla jsem a rozběhla se. On automaticky za mnou. ,,Poslední platí zmrzku!" zařvala jsem za ním a v ten moment mě předběhl.

Nick mě předběhl a já mu zaplatila zmrzku. Zmrzlinář tvrdil, že to je nějaká light bez cukru, tak si ji vybral. Pak jsme se zas jen tak procházeli a k večeru mě dovezl domů. Vyměnili jsme si čísla a já byla v sedmým nebi.

Zápisník jednej lásky - 2. diel

31. july 2010 at 21:37 | Luida |  Zápisník jednej lásky
Tož děcká, vy jste mi udělaly radost. Takových komentů! Když to takhle půjde dál, tak slibuju (teď nevím na co), že budou díly KAŽDÝ DEN! Přinejhorším obden. Prostě se budu snažit a na oplátku se budete snažit vy. OK?

Zápisník jedné lásky
2. díl

Běžela k vodě a zoufale volala "Jeremy, Jeremy!!" Pak jsem uviděl malého kluka, co běží směrem k nám a mává. ,,Hele, není to on?" zeptal jsem se a ukázal na něj. Okamžitě se otočila. Ze zoufalství se rázem vyklubal vztek. ,,Jeremy! Ty malej hade! Já tě utopím!" křičela a běžela k němu. Její bratr se okamžitě, i s kornoutem zmrzliny, dal na útěk. Zřejmě ale jeho nohy nebyly rychlejší než jeho sestry. Dohonila ho a strhla do vody, kde jí ale stále unikal. Bylo to k popukání. Ponořila ho do vody a rázem vytáhla nad hladinu. ,,Víš jakej jsem měla strach?!" ječela na něj a táhla na břeh. ,,Bylas v jakýmsi tranzu, tak jsem si od tebe vzal peníze a šel na zmrzku." Vymlouval se. Dovlekla ho až přede mě. ,,Tak tohle je můj bratr. Už brzo mrtvej Jeremy!" řekla a hodila na něj výhružný pohled. ,,Zdar chlape." Pozdravil jsem ho a bouchli jsme pěstmi o sebe. Pak se ale zarazil. ,,Hele, ty jseš ten týpek, co ho tak před rokem měla ségra plnej pokoj! Furt ocucávala tvoje fotky!" řekl a smál se. I já se neubránil smíchu. Emily mu ale zacpala pusu. ,,Neposlouchej ho. Asi se nalokal vody." Řekla a bratra pustila. ,,Jdeme!" zavelela, vzala bratra za ruku a táhla ho pryč. ,,Hej, jak tě zase najdu?" zavolal jsem za ní, ale neodpověděla. Zachoval jsem si v paměti jenom její obličej.
Vrátil jsem se zpátky za Joem. Ten mi ale šel naproti. ,,Hele, ta tvoje buchta si tu nechala tašku!" řekl mi. A fakt. Na pláži stále byla její taška se všema věcma. Popadl jsem ji a utíkal na parkoviště. Tam ale nebyla. Podíval jsem se do tašky. Měla tam pěněženku. Otevřel jsem ji. " Emily Denilstonová , 466 S Windsdor Blvd, Los Angeles, CA"
Ty věci jí vrátím. Ale až zítra…

Emily
Když jsem se vrátila, bylo už vše jak má být. Moje máma je skvělej člověk. Tu by poslechla i Al-Káida. Přišla mě přivítat. Brácha se jí okamžitě vrhl do náruče a povykládal jí "jak ho jeho sestra týrá". Dostala jsem jen přednášku, že na něj musím být hodná. Copak na ďábla bych taky musela být hodná? ,,Emily, pojď jíst!" řekla máma. ,,Nemám hlad. Půjdu do vany."
,,Fajn. Ale zítra už se budeš chovat normálně, mladá dámo!" zařvala a zmizela v kuchyni.
Napustila jsem si horkou vanu, shodila ze sebe mokré oblečení a vlezla do vody.
Dnešek byl náročný den. A tohle bylo to, co jsem potřebovala. Koupel mi vždy pomohla s přemýšlením. Měla jsem sama pro sebe jednu chvíli. Čas, kdy jsem mohla naprosto vypnout a nechat se unášet klidem. Veškeré mé starosti, jako by spadly do vody a topily se.
Namáčela jsem se tam asi hodinu. Vylezla jsem a zabalila se do županu. Pak přišla máma. Zaklepala mi na dveře. ,,Neutopila ses?" zeptala se. ,,Ne, už jsem venku." Odpověděla jsem.
Vstoupila a šla ke mně. Chytla mě za ruku. Zas to její promlouvání do duše. ,,Em, je mi to líto, že jsme se museli stěhovat. Vím, že jsi měla Jacksonville ráda." ,,Měla jsem tam kamarády a školu." Objala mě. ,,Já vím, ale tady si najdeš nové kamarády, budeš mít jinou školu a kdo ví, třeba si najdeš i nějakého toho přítele." ,,Dej s klukama pokoj, mami. Teď se chci zařadit do kolektivu." ,,Fajn, ale ne, že mi tady shniješ a bude z tebe stará panna!" pohrozila. ,,Neboj." Objala jsem ji. Dala mi pusu na čelo. ,,Nezapomeň si vzít léky." Připomněla mi, vzala koš s vypraným prádlem a odešla.
Léky… nikdy jsem na ně nezapomněla. A do konce svýho mizerného života ani nezapomenu. Kdo ví jak dlouho to bude ještě trvat…

Family Secret: No, no, NO!!!

30. july 2010 at 13:45 | Luss |  Family Secret
Takže nový diel. Chcem vás potešiť. Fuh, taký zaujímavý mi pripadá, tak snáď sa vám bude páčiť, bola by som rada ak by bolo pár komentárov! :)

"Every family has a secret!"

Ale to boli staré časy. "Mamka po teba príde, ale teraz sa poď najesť!" popohnala ma babi a ja som šla opatrne položiť tú gitaru do svojej izby, ktorú som mala v tomto dome. Čo najjemnejšie som ju dala do svojho prázdneho stojanu a po strunách som jemne prešla prstami. "Nádhera," šepla som, vydala nádherný zvuk.


Prosííííím, znova a znova

30. july 2010 at 13:35 | Luss |  Guess what!!!

MôŽETE HLASOVAŤ DO 7.AUGUSTA DO 20:00 HOD.!!!


Zasa som iba vďaka vám postúpila do ďalšieho kola ani neviete aká som happy!!! Už som v 4. kole. A ja som si nemyslela, že sa dostanem čo i len do druhého :D ĎAKUJEM a keby ste mohli zasa za mňa hlásnuť tu: http://cute-jobros.blog.cz/1007/sonp-4-kolo
LUSS :)

Critical (Acoustic Version)

29. july 2010 at 22:53 | Luss |  JONAS L.A. Songs
[Written by: Niclas Molinder, Joacim Persson, Johan Alkenas and Geraldo Sandell]

Critical (Acoustic Version)

There's a storm comin' up and I gotta prepare
myself
Cuz this feelin's getting stronger every day
Something's creepin' inside, everything is about to change
Gotta face the fact that I can't walk away

This is critical and I am feelin' helpless
So hysterical and this can't be healthy
I can't eat or sleep when you're not with me
Baby, you're the air I breathe
This is critical, yeah
So stuck on you

Used to have everything figured out, but it's different now
When you came, you saw
You conquered my heart
It's your laugh and your smile
Wanna stay for a little while
I don't wanna go; I just want you in my arms

This is critical and I am feelin' helpless
So hysterical and this can't be healthy
I can't eat or sleep when you're not with me
Baby, you're the air I breathe
This is critical, yeah
So stuck on you

I used to run and hide, used to back out of love
But I can't escape this time, oh no

This is critical and I am feelin' helpless
So hysterical and this can't be healthy
I can't eat or sleep when you're not with me
Baby, you're the air I breathe
This is critical, yeah
Baby, it's so critical
Critical
So critical
Yeah, I like it
It's so critical
So critical
Yeah
So stuck on you

...

Kritické (Acoustic Version)

Prichádza búrka a ja sa idem pripraviť
Pretože tento pocit je s každým dňom silnejší
Niečo vnútri sa približuje, všetko sa mení
Musím čeliť skutočnosti, že nemôžem odísť

Je to kritické a ja sa cítim bezmocný
Tak hystericky a toto nemôže byť zdravé
Nemôžem jesť alebo spať, keď nie si somnou
Baby, si vzduch, ktorý dýcham
Je to kritické, yeah
Som na teba príliš nalepený

Snažím sa na všetko prísť, ale teraz je to iné
Keď si prišla, videla si
Vyhrala si moje srdce
Je to tvoj smiech a tvoj úsmev
Chcem zostať ešte malú chvíľku
Nechcem odísť, chcem ťa mať v mojom náručí


Je to kritické aja sa cítim bezmocný
Tak hystericky a toto nemôže byť zdravé
Nemôžem jesť alebo spať, keď nie si somnou
Baby, si vzduch, ktorý dýcham
Je to kritické, yeah
Som na teba príliš nalepený

Snažím sa utiecť a schovať sa, utiecť láske
Ale teraz nemôžem uniknúť, oh nie

Je to kritické a ja sa cítim bezmocný
Tak hystericky a toto nemôže byť zdravé
Nemôžem jesť alebo spať, keď nie si somnou
Baby, si vzduch, ktorý dýcham
Je to kritické, yeah
Baby, príliš kritické
Kritické
Tak kritické
Yeah, mám to rád
Je to tak kritické
Tak kritické
Yeah
Som na tebe príliš nalepený

Zápisník jednej lásky - 1. diel

29. july 2010 at 17:05 | Luida |  Zápisník jednej lásky
Takže máme tu novú FFku, ktorú nepíšem ja. :D Sranda nie? Tak hádam sa bude páčiť :)

Tak, rozhodla jsem se napsat novou ff. Z původního nápadu dvoudílovky se vyklubala vícedílovka, tak snad si toho budete vážit! No užijte si to…

Zápisník jedné lásky
1. díl


Na začátek bych se asi měla představit. Jmenuji se Emily Denilstonová. Dnešním dnem je mi přesně 17 let. Žiji v Jacksonvillu v Severní Karolíně. Vždy se mi tady líbilo. Měla jsem tu přátele, príma školu, byla jsem velmi oblíbená. A právě k mým narozeninám se mi rodiče rozhodli nadělit skvělý dáreček, který se mi ale ani za mák nelíbil. Stěhujeme se do L.A.


Cambio: Jonas Brothers at Sir Paul McCartney’s Gershwin Ceremony

28. july 2010 at 22:43 | Luss |  Jonas Brothers's news


Departing from Burbank Airport

28. july 2010 at 22:41 | Luss |  Demi's Shoots
Kliknite pre zobrazenie v plnom rozlíšení
vyzerala pekne :)

005.jpg006.jpg007.jpg008.jpg009.jpg010.jpg

About my blog... #2

28. july 2010 at 22:38 | Luss |  Guess what!!!
sb
Takže určite ste si všimli tie články pod tým. Trochu som potrebovala upraviť blog. A myslím, že v tom budem ešte toto leto pokračovať chcem ho mať priehľadný! :) Hm, a samozrejme, že preklady pesničiek budem pridávať. Preto mi ajj vznikla nová rubrika SONGS. Tak nájdete preklady. Tak hope you like it. :)

Jonas L.A.

28. july 2010 at 20:10 | Luss
JONAS LA

1. Feelin' Alive
2. L.A. Baby (Where Dreams Are Made Of)
3. Your Biggest Fan (With China McClain)
5. Hey You
7. Fall
8. Summer Rain
9. Drive
10. Invisible
11. Make It Righ
12. Chillin' In The Summertime
13. Set This Party Off

Live at the Wiltern 28th January

28. july 2010 at 20:02 | Luss
live at the wiltern

While The World Is Spinning
Stay

Who I Am

28. july 2010 at 19:59 | Luss
who i am

1. Rose Garden
2. Who I Am
3. Olive & An Arrow
4. Conspiracy Theory
5. In The End
6. Last Time Around
7. Tonight
8. State Of Emergency
9. Vesper's Goodbye
10. Stronger (Back On The Ground)

Lines, Vines and Trying Times

28. july 2010 at 19:55 | Luss
LVATT
1. World War III
2. Paranoid
3. Fly With Me
4. Posion Ivy
5. Hey Baby
6. Before The Storm
(ft. Miley Cyrus)
7. What Did I Do To Your Heart
8. Much Better
9.Black Keys
10. Don't Charge Me For The Crime
11. Turn Right
12. Don't Speak
13. Keep It Real (Bonus Track)

A Little Bit Longer

28. july 2010 at 19:53 | Luss
ALBL

1. BB Good
2. Burnin' Up
3. Shelf
4. One Man Show
5. Lovebug
6. Tonight
7. Can't Have You
8. Video Girl
9. Pushin' Me Away
10. Sorry
11. Got Me Going Crazy
12. A Little Bit Longer
13. Live To Party (Bonus Track)
avatar